UCHWYT do FLAGI na SŁUPY

Uchwyty do flag na słupy i latarnie Wykonane z ocynkowanej stali, do wyboru mamy dwa wzory. Ponadto w ofercie uchwyty flagowe na budynki, zbezpieczone przez ocynk i lakier proszkowy. Uzupełnieniem oferty są uchwyty flagowe na budynek.

 UCHWYT DO FLAG NA SŁUP 1, 2, 3 RAMIENNY

uchwyt do flagi na słup

Uchwyty uniwersalne na latarnie, słupy można wykorzystać do zawieszania flag państwowych, jak i reklamowych. Możliwe jest zamówienie 1, 2, 3 ramiennego uchwytu. Uchwyt wykonany jest ze stali ocynkowanej, a taśmy uchwytu ze stali nierdzewnej. Produkt podlega recyklingowi. Otwór uchwytu 28 mm. Rekomendowany drzewiec 22 mm. Taśma do mocowania uchwytu 90 cm. długości (fi. ok 30cm).

CENNIK - UCHWYTY FLAGOWE NA SŁUPY

UCHWYT DO FLAG NA LATARNIE

uchwyt do flag na słup uchwyt do flag na słup uchwyt do flag na słup

Uchwyt do flagi na latarnie ze stali ocynkowanej, odporny na czynniki zewnętrzne. Uchwyty flagowe na słupy, latarnie, wraz z taśmami mocującymi i zaciskami. Łatwy montaż - taśma skręcana śrubą. Sposób montażu pozwala dopasować uchwyty flagowe do różnego rodzaju słupów. Otwór na drzewiec flagowy 24mm. 

CENNIK - UCHWYTY FLAGOWE NA LATARNIE

 UCHWYT DO FLAGI NA BUDYNEK

uchwyt do flagi uchwyt do flagi 2r uchwyt do flagi trzyramienny

Uchwyt do flagi stalowy ocynkowany i malowany proszkowo Charakteryzującą się podwyższoną odpornością na działanie warunków atmosferycznych i promieni UV. Uchwyty na podstawie w kształcie rombu, 1-,2- lub 3-ramienne, standardowo w kolorze czarnym lub złotym. . Do zastosowania z drzewcami o średnicy 22 mm.

 

WIECEJ WZORÓW UCHWYTÓW FLAGOWYCH NA STRONIE GŁÓWNEJ - KLIKNIJ

 


Drukuj