FLAGI

FLAGA POLSKI Z GODŁEM, FLAGA UE

flaga polski flaga polski z godłem

flaga unijna[1]

Flagi wykonane są dzianiny poliestrowej. Dzianina ta jest odporna na działanie czynników atmosferycznych z promieniami UV. Jest wytrzymała mechanicznie, trudno nasiąka i ma niski poziom absorpcji. W zależności od potrzeb używamy dzianiny różnych splotów od 90-160 g/m2 . Wymiary flag mają 5% tolerancję, wynika to z ręcznej produkcji. Oferujemy flagi większości krajów świata. Wykonujemy je techniką druku.

CENNIK - FLAGI POLSKI, UE

Flagi Miast, Gmin, Województw, Państw

flagi gmin

Flagi Państw, Miast i Gmin. Flagi drukowane są na materiale poliestrowym o gramaturze 125 g/m2, w standardowych wymiarach 70x112cm, 100x160 cm. . Proponujemy tez flagi na maszty w rozmiarach: 125x200 cm. i 300x100 cm. Wymiary flag mają 5% tolerancję, wynika to z ręcznej produkcji i różnej kurczliwości materiału. Flaga drukowana jest za pomocą barwników odpornych na UV.

CENNIK - FLAGI MIAST, GMIN, PAŃSTWOWE

FLAGI DO STOJAKÓW FLAGOWYCH

fladi do stojaków flagowych

Flagi do podstaw wykonane są z tkaniny poliestrowej. Flaga drukowana jest za pomocą barwników odpornych na UV. Specjalny sposób wykończenia flag, przystosowany do mocowania ich na podstawach flagowych. Wymiary 100x160cm flag, mają 5% tolerancję, wynika to z ręcznej produkcji i różnej kurczliwości materiału.

Do podstaw z rozpórka proponujemy flagi typu LUX.
Flaga Polski i UE, atłasowa o satynowym jedwabistym połysku.
1- Materiał tkanina atłasowa 120g/m2, gotowy wyrób 360g/m2. Flaga zgrzewana z 2 warstw materiału awers + rewers. Druk termo sublimacyjny. Flaga przeznaczona do ekspozycji wewnątrz, dobrze nasycone kolory. Wymiar: 150 x 90 cm.

2- Flaga atłasowa jedno warstwowa, doskonałe przebicie koloru.

CENNIK - FLAGI DO STOJAKÓW FLAGOWYCH

DRZEWCE DO FLAGI

drzewce drewniane do flag

Drzewiec drewniany do flag Drzewce wykonane z drewna sosnowego, średnica: 22 mm. . Drzewce pakowane po 25 szt. lub sprzedawane pojedyńczo. 
Cena: Kije do flag 120 cm.
Cena: Kij do flagi 150 cm.


Drukuj