logo  ARTYKUŁY WYBORCZE
URNY WYBORCZE - GODŁA POLSKI - PODSTAWY DO FLAG
    Strona Główna | O Firmie | Regulamin | Kontakt

URNY WYBORCZE

URNY WYBORCZE  Z POLIW ĘGLANU


Urna z poliweglanu Urna przeźroczysta, mała

URNY WYBORCZE przezroczyste - wzór PKW 2016, Urny wykonane z poliwęglanu, przezroczyste. Cztery wzory urn, zgodne z wytycznymi PKW. Wieko urny umożliwia założenie plomb. Urny wyposażone w dwa uchwyty.
Urna wyborcza - 100x75x75 cm. (do 750 wyborców, w tym dla niepełnosprawnych)
Urna wyborcza - 120x95x78 cm. (powyżej 750 wyborców)
Urna wyborcza - 100x100x88 cm. (urna dla osób niepełnosprawnych)
Urna wyborcza - 65x45x45 cm. (urna przenośna)

SYMBOL NAZWA PRODUKTU CENA NETTO

CENA BRUTTO

DOSTAWA
URNA V-0,49 URNA WYBORCZA Z POLIWĘGLANU - - WYCENA
URNA V-0,81 URNA WYBORCZA Z POLIWĘGLANU - - WYCENA
URNA V-0,8 URNA WYBORCZA Z POLIWĘGLANU - - WYCENA
URNA V-0,11 URNA WYBORCZA Z POLIWĘGLANU - - WYCENA

Termin realizacji zamówień ustalany indywidualnie - w kolejności napływających zamówień

cennik i pełna oferta na urny wyborcze - Kliknij

 

POKROWCE NA URNY WYBORCZE

pokrowiec na urne wyborczą
pokrowiec na urnę wyborczą - wytrzymały czarny poliester

Specyfikacja pokrowców na urny wyborcze:
• materiał: tkanina PVC 600D (tkanina 100% poliester, powlekana PVC, o bardzo dobrych walorach użytkowych – odporna na uszkodzenia mechaniczne, wodoodporna)
• kolor: czarny
• po obwodzie usztywnienie biza?
• nici z jedwabiu poliestrowego TYTAN 60E spełniające normę EN 12590:1999
• zamek błyskawiczny o gramaturze 36g/mb

pełna oferta na urny wyborcze - Kliknij


URNY WYBORCZE  ze sklejki (bardzo wytrzymałe)

urna wyborcza 

URNY WYBORCZE wykonane ze sklejki, malowane na barwy narodowe. Wyjątkowo wytrzymałe i stosunkowo lekkie dzieki zastosowaniu sklejki. Takie urny to dobry wybór: solidna składana konstrukcja, co ułatwia jej przechowywanie. Wyposażona w dwa uchwyty pozwalające na swobodne przenoszenie urny. Wieko zabezpieczone zamkiem na kluczyk.
Urna wyborcza - 70x50x50 cm.
Urna wyborcza - 100x50x50 cm. (z otworem wrzutowym z boku i naklejką dla osób niepełnosprawnych)
Duża urna wyborcza - 120x60x60 cm. (urna na zamówienie, z otworem wrzutowym z boku i naklejką dla osób niepełnosprawnych)

URNA WYBORCZA z płyty meblowej

urny wyborcze - producent
producent urn wyborczych

Urna wyborcza wykonana z malowanej natryskowo płyty meblowej MDF 16mm. Skręcane boki pozwalają na łatwe i szybkie złożenie urny. Dwa otwory wrzutowe 1x25cm. umożliwiają głosowanie osobom niepełnosprawnym. Wieko urny umieszczone na zawiasach meblowych i wyposażone w zamek (dwa kluczyki). Dla łatwego przenoszenia na ściankach bocznych zamontowane zostały metalowe uchwyty. Waga 25 kg.

URNY DO GŁOSOWANIA - Z PEXI

urna wyborcza z plexi 

Urna do głosowania - przezroczysta (plexi).
Kontrola: mechaniczny licznik wraz z klapą bezpieczeństwa, która zapewnia kontrolę ilości wrzucanych głosów. Bezpieczeństwo: zamknięcie za pomocą 2 zamków. Łatwość użycia: lekka, wygodne rączki boczne i ruchoma pokrywa.

urna do głosowania z plexi 

Urny z plexi dostępne w wersji z licznikiemgłosów i bez licznika. Urna z licznikiem otwór 12x1 cm., bez licznika otwór 22x1.5 cm.,

cennik i pełna oferta na urny do głosowania - Kliknij


URNA WYBORCZA - Z PEXI

urna wyborcza 

Urna "PRK" wyborcza wykonana z plexi i profilu aluminiowego. Urna z wysuwanym spodem. Zamykana na zamek z kluczykiem. Bez nóżek.

Urna "PK"do głosowania wykonana z plexi i profilu aluminiowego. Urna z otwieranym spodem, na zawiasach. Zamykana na zamek z kluczykiem. Produkowane na indywidualne zamówienie.

Możliwe wykonanie innych wariantów
z plexi mlecznego +15%, z PCV białego -15%

URNY WYBORCZE - KARTONOWE

urna wyborcza tekturowa

TEKTUROWE URNY WYBORCZE
Urna do głosowania wykonana z tektury. Urna składana, co ułatwia jej przechowywanie. Doskonały wybór jako urna zapasowa podczas wyborów.
Możliwe wykonanie indywidualnej grafiki przy zamówieniu od 5 szt.


cennik i pełna oferta na urny do głosowania - KliknijURNY WYBORCZE - METALOWE

urna wyborcza, metalowa 

URNA WYBORCZA - METALOWA

Urna do głosowania wykonana z blachy malowanej farbą akrylową. Urna składana, co ułatwia jej przechowywanie i transport. Zamykana na kluczyk.
waga: 8 i 5 kg.
Możliwe wykonanie indywidualnej grafiki przy zamówieniu: od 5 sztuk.

cennik i pełna oferta na urny do głosowania - KliknijUrny wyborcze 2016: Wybory to powinność każdego obywatela. Decyzja charakteryzująca się z koniecznością oddania głosu wraz z wrzuceniem go do urny wyborczej. 21 marca 2016 weszła w życie Uchwała Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie wzorów urn wyborczych. W naszej ofercie możemy Państwu zaproponować optymalne rozwiązania od najekonomiczniejszego wariantu urny wyborczej wykonanej z kartonu, charakteryzującego się łatwością w użytkowaniu, (niska waga) dodatkowym atutem urny kartonowej jest niska cena i to że jest w 100% wykonana z materiałów biodegradowalnych. Ponadto istnieje możliwość wykonania loga firmowego. Kolejną propozycją dla Państwa będzie urna wyborcza wykonana z plexi charakteryzująca się znacznie większą wytrzymałością możliwością wykonania indywidualnej grafiki. Te urny są lekkie i łatwe w przenoszeniu, w związku z tym idealnie nadają się do głosowania.

Urny wyborcze Ponadto w naszej ofercie posiadamy urny wyborcze wykonane z wysokiej jakości materiałów w dwóch wariantach. Pierwszym wariantem który przedstawię Państwu będzie urna wykonana w całości ze sklejki, charakteryzuje się wielką wytrzymałością, i jest stosunkowo lekka w porównaniu z urna wykonaną z płyty meblowej. Te urny przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Drugi wariantem będzie urna wykonana w całości z wysokiej jakości blachy malowanej, pomalowana białą farbą akrylową.