logo  ARTYKUŁY WYBORCZE
URNY WYBORCZE - GODŁA POLSKI - PODSTAWY DO FLAG
    Strona Główna | O Firmie | Regulamin | Kontakt

KABINY WYBORCZE

kabina wyborcza

Kabiny wyborcze BN-2S (ścianki z PCV) są niezbędne w każdej gminie. Przemyślana konstrukcja ułatwia ich montaż i późniejsze przechowywanie. Wysoka jakość kabin sprawia, że będą one wykorzystane podczas wielu głosowań. Kabiny wyborcze dla osób niepełnosprawnych powinny znaleźć się w każdym lokalu wyborczym, mogą w nich swobodnie głosować zarówno osoby na wózkach inwalidzkich, jak i osoby pełnosprawne. Do kabiny dołączane jest 1 godło (do naklejenia) i zasłonka (popielata). Kabina wyborcza dla osób niepełnosprawnych posiada 1 naklejkę "inwalida"

Charakterystyka kabiny BN-2S:

- wymiary: 90 x 90 x 200 cm
- konstrukcja wykonana z kwadratowych profili aluminiowych zabezpieczonych lakierem proszkowym
- ścianki wykonane z PCV 5mm.
- półka z płyty meblowej szer. 30 cm.
- 1 godło
- zasłonka

 

Charakterystyka kabiny dla osób niepełnosprawnych BN-2N:
- wymiary: 120 x 120 x 200 cm
- waga: około 20 kg
- wysokość dolnego blatu od podłogi 80 cm, szerokość dolnego blatu 30 cm
- wysokość górnego blatu od podłogi 110 cm, szerokość górnego blatu 20 cm
- kabina składana do transportu (wymiary kabiny złożonej do transportu 125x140 cm)

- 1 godło, 1 naklejka niepełnosprawni
- zasłonka

Kabiny wyborcze BN-1S,  BN-1N Scianki z tkaniny


kabina wyborcza

KABINY WYBORCZE - SYSTEM MODUŁOWY

kabiny wyborcze

Nowoczesny modułowy system kabin wyborczych. Stabilność kabin zapewniona jest dzięki bocznym płytom ze stali polakierowanym na kolor beżowy. Kabina wykonana z myślą o wygodnym montażu i składowaniu. Przód i tył zaopatrzone w bawełniane zasłony w kolorze ecru M1. Blat składany. System modułowy pozwala na dostawienie kabin dodatkowych. Kabina dla osób niepełnosprawnych jest niezależnym modułem. Kabina dla osób niepełnosprawnych nie spełnia Polskich norm (jest wykonana wg. norm europejskich).

cennik i pełna oferta na kabiny wyborcze - Kliknij


PARAWANY WYBORCZE Z PCV

parawan wyborczy

PARAWAN WYBORCZY z PCV
Bardzo praktyczny i łatwy w użytkowaniu parawan wyborczy wykonany z PCV. Możliwość oznakowania piktogramem dla osób niepełnosprawnych. Parawan wyborczy sprawdzi się tam, gdzie nie ma wystarczającej ilości miejsca na zainstalowanie kabiny wyborczej, wystarczą np. ławki szkolne. Parawan wyborczy ustawia się na stoliku do głosowania. Przygotowanie miejsca do głosowania jest więc szybkie i bardzo proste.

TABLICA NA OGŁOSZENIA WYBORCZE

tablica na ogłoszenia wyborcze 
tablica wyborcza 

Tablica ogłoszeniowa, dwustronna, wolnostojąca, wykonana w całości z profili aluminiowych, anodowanych. Do wyboru kolory (ciemno niebieski, zielony, czerwony, niebieski, szary). Wysokość 100x170 / 190 cm. Parawan do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Kabiny wyborcze W naszej ofercie znajdą państwo kabiny wyborcze wykonane z wysokiej jakość materiałów. Kabiny wyborcze charakteryzują się lekkością i są wykonane w całości z aluminiowych profili ponadto montaż nie sprawia większych problemów. Posiadamy też nowoczesne systemy modułowe kabin do głosowania. W naszej ofercie posiadamy kabiny wyborcze przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Parawan wyborczy charakteryzuje mobilności, gdy w lokalu wyborczym brakuje miejsc do oddawania głosów. W łatwy i szybki sposób możemy wygospodarować dodatkowe miejsca dla wyborców. Łatwy w przechowywaniu.